Rejestracja prywatna: +48 604 626 308
Rejestracja przez NFZ:

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna dąży do poprawy wyglądu i samopoczucia pacjentów. Z jej pomocą korygujemy niedoskonałości zgryzu, koloru czy kształtu zębów. Jednak w moim gabinecie sięgam po więcej!

Kieruję się zasadami Zintegrowanej Stomatologii Estetycznej. Stawiam na całościowe podejście do wyglądu twarzy, dlatego w leczeniu uwzględniam nie tylko zęby. Skupiam się również na tkankach miękkich oraz skórze, co oznacza, że zabiegom z zakresu stomatologii towarzyszy także medycyna estetyczna. Oprócz poprawy wyglądu Twojego uzębienia zatroszczę się także o wygląd twarzy wokół ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Podstawą jest Twoje dobre samopoczucie i zadowolenie z przeprowadzonego leczenia.

Poznaj zabiegi, które wykonuję w ramach usług stomatologicznych!

Zdrowe i białe zęby wpływają na wygląd całej twarzy. Z pięknym uśmiechem wyglądamy na młodszych i bardziej wypoczętych, a cera wydaje się bardziej promienna. Co można osiągnąć korzystając z zabiegów z tej dziedziny? Pomogę Ci zlikwidować przebarwienia, rozjaśnię zęby dzięki higienizacji, poprawię również ich kształt za sprawą licówek, koron czy mostów.

Licówki
Skutecznym sposobem na szybką poprawę uśmiechu są licówki. Możesz wybrać licówki porcelanowe, które są cienkimi płatkami doklejnymi do przodu zęba, zwykle od trójki do trójki, lub od czwórki do czwórki. Z nimi osiągniesz prawdziwie hollywoodzki uśmiech. Zamaskują one przebarwienia oraz niewielkie nierówności zębów. Są również trwałe i odporne na uszkodzenia. Z kolei licówki kompozytowe wyróżnia niższa trwałość, ale i cena.

Korony
Również korony wyróżniają się wysoką estetyką. Korona zastępuje widoczną część zęba. Wykonana z porcelany lub kompozytu gwarantuje doskonały efekt.

Piaskowanie
Piaskowanie z kolei usuwa osad nazębny wywołany przez spożycie kawy, herbaty czy palenie tytoniu. Drobne drobinki piasku kierowane są na zęby pod dużym ciśnieniem skutecznie je oczyszczając. Delikatne przebarwienia znikną, a Twoje zęby staną się jaśniejsze.

Co jeszcze mogę dla Ciebie zrobić?
Zgodnie z ideą Zintegrowanej Stomatologii Estetycznej, zabiegom zmieniającym wygląd zębów towarzyszą zabiegi takie jak modelowanie ust czy likwidacja zmarszczek wokół nich.

Ceny zabiegów

Wybielanie nakładkowe650 zł
Wybielanie zęba martwego60 zł za jednorazową aplikację preparatu
Indywidualna licówka kompozytowa wykonywana na 1 wizycie700 zł
Zobacz inne zabiegi
Umawiam wizytę