Rejestracja prywatna: +48 604 626 308
Rejestracja przez NFZ:

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna – Grudziądz to tutaj zadbam o Twój wygląd
Troska o wygląd nie musi kończyć się na pielęgnacji w domowym zaciszu. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie bez powodu cieszą się coraz większą popularnością. Są skuteczne, dają szybko zauważalne i długotrwałe efekty. Z ich pomocą poprawisz swój wygląd, ale i samopoczucie!

Współczesna medycyna estetyczna koncentruje się na zapobieganiu procesom starzenia oraz w pewnym stopniu odwracaniu jego następstw. Jak robię to w moim gabinecie? Korzystam przede wszystkim z kwasu hialuronowego, który ma skuteczne działanie nawilżające i odmładzające.

 

Dlaczego kwas hialuronowy jest tak chętnie wykorzystywany w dziedzinie medycyny estetycznej?

Przede wszystkim jest to substancja naturalnie występująca w ludzkim organizmie. Niestety wraz z upływem lat dochodzi do utraty kwasu hialuronowego i utraty jędrności oraz napięcia skóry. Wówczas twarz traci wyraźny owal, pojawiają się pierwsze zmarszczki i znika młodzieńcze napięcie. W takich wypadkach ratunkiem są zabiegi medycyny estetycznej, za pomocą których możliwe jest ponowne zintegrowanie kwasu hialuronowego w skórze.

Medycyna estetyczna Grudziądz. Jak wygląda zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego?
Za pomocą cienkiej igły wprowadzam wypełniacz pod skórę w precyzyjnie dobranych miejscach. Zabieg jest bezbolesny, trwa krótko, a efekty widoczne są niemal natychmiast.

Jakie efekty uzyskasz dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego?
Kwas świetnie wiąże wodę i umożliwia utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry, ponadto jest bardzo ważny w transporcie substancji odżywczych i regulacji równowagi wodnej skóry. Zatem podanie go podczas zabiegu sprawia, że skóra jest bardziej nawilżona, elastyczna i jędrna. Drobne zmarszczki znikają, a Ty odzyskujesz młody wygląd!

Z jakich preparatów korzystam w moim gabinecie? .
Korzystam ze sprawdzonych i skutecznych preparatów renomowanej marki Stomygen o szerokim zakresie działania.

W zależności od obszaru twarzy wybieram jego określoną wersję:
Stomygen BASIC – wypełniacz służący do korekty objętości. Stosuję go, by uwydatnianiać kości policzkowe i wypełniać bruzdy nosowo–wargowe. Z jego pomocą korygują także zmarszczki średniej i dużej głębokości.
Stomygen LIPS – wypełniacz służący do przywracania młodego wyglądu ust, powiększenia ich oraz uwydatnienia konturu warg.
Stomygen Texture – doskonale sprawdza się w zabiegu biorewolumetrii.

Te wyjątkowe preparaty rekomendowane są przez PIOESIS – Międzynarodowe Towarzystwo Połączonych Nauk Estetycznych Wewnątrz– i Zewnątrzustnych.

Zadbam o Twój piękny uśmiech w każdym aspekcie! Medycyna estetyczna – Grudziądz to miasto, w którym kompleksowo dbam o pacjentów.

Ceny zabiegów

Zabieg biorewolumetrii850 zł / ampułka 1,1ml
Zabieg modelowania ust600 zł / ampułka 1ml
Zabieg modelowania okolicy jarzmowej/kości policzkowych600 zł / ampułka 1ml
Wypełnianie zmarszczek600 zł / ampułka 1ml
Wypełnianie zmarszczek palacza850 zł / ampułka 1,1ml
Zobacz inne zabiegi
Umawiam wizytę